PROJE

KORUPARK TAM DA GENİŞ AİLELERİN İSTEDİĞİ GİBİ BUTİK, SAKİN, HUZURLU…

Aileniz için en iyisini istediğinizi biliyoruz.

Tıpkı sizin gibi düşünenleri bir araya getiren, Çerkezköy’ün yeni butik site yaşamı Korupark… Korupark tam donanımlı bir site yaşamının konfor ve ayrıcalığını 3+1 ve 4+1 dubleks dairelerde sadece 64 aile için sunuyor. Tam da istediğiniz gibi…

ŞEHRİN KALBİNDE, DOĞANIN TAM İÇİNDE

Korupark Çerkezköy’deki herkes şehrin merkezinde yaşayacak. Üstelik doğaya hasret kalmadan… Çünkü Korupark’ın ayrıcalıklı yaşamının etrafı hem yemyeşil bir koruyla, hem de şehrin tüm imkanlarıyla çevrili… Korupark Çerkezköy’de her çocuk doğaya ayak basacak. Ayrıca şehir hayatının tadını çıkaracak.

YEŞİLİN MAVİYLE BULUŞTUĞU YERDESİNİZ

Tatil neden birkaç günden ibaret olsun ki? Hem sizin hem de çocuklarınız için tatil keyfini yanı başınıza taşıyan iki açık havuz var. Sabahınıza mavi tonlar katan, gecelerinize ışıl ışıl parlayan…

SPOR, HAYATINIZ OLACAK!

Korupark Çengelköy’de ailenizle nefes alabileceğiniz bir çevrede spor yaparak yaşam kalitenizi arttırma imkanınız var. Çok amaçlı spor alanında tenis, basketbol, voleybol ve hentbol oynayabileceksiniz.

HAYAT SİZİN, ZAMAN SİZİN…

Lokasyonunuz zaman kazandırır.

Çünkü TEM bağlantı yoluna 5 dakikada ulaşır, toplu taşımaya ise yalnızca bir dakikada yürüyerek ulaşırsınız. Siz şehir merkezine 5 dakikada, çocuğunuz ise okula yürüyerek gider. Kazandığınız vakit de size kalır.

BUTİK, NEZİH VE ÖZEL… KORUPARK SİZE ÇOK İYİ GELECEK!

Tepe mevkii’nin yükselen değeri Korupark Çerkezköy; hem mutlu ailelerin, hem de akıllı yatırımcıların yeni gözdesi… Çerkezköy’de çok konforlu bir hayat sizi bekliyor.